22.05.19 Akademie 17. 6. 2019

Vážení rodiče a přátelé školy,
dovolujeme si Vás pozvat na naši školní akademii. Vstupenky Vám přinesou žáci ze školy.
Těšíme se na Vás
pedagogický sbor školy
...číst celé

21.05.19 Český den proti rakovině

Tradiční celonárodní sbírka, kterou již 23. rokem pořádá Liga proti rakovině Praha, proběhla letos ve středu 15. května. Naše škola se rozhodla i letos tuto akci podpořit. Zástupci školního parlamentu obešli s kytičkami a letáčky všechny zaměstnance školy, kteří společně s některými žáky přispěli do sbírky částkou 1 380,-Kč. Poděkování všem, kteří si kytičku zakoupili.

Mgr. Vlasta Bártová ...číst celé

17.05.19 Pozvánka na výstavu dětských prací

...číst celé

16.05.19 Výstava prací žáků z Pešatky

Vážení rodiče, přijďte se podívat na výstavu prací vytvořených vašimi dětmi do výstavních prostor duchcovského kostela.
Děkujeme za vaši účast a podporu.

Pedagogický sbor ...číst celé

16.05.19 Den dětí 2019

Vážení rodiče a milí žáci, užijte si hezké odpoledne v den svátku všech dětí v duchcovské Bažantnici.

Pedagogický sbor ...číst celé

14.05.19 Soutěž "Mladý zdravotník"

Dne 13.05.2019 jsme se zúčastnili soutěže"Mladý zdravotník", která byla pořádána ČK,PČR,Hasiči a ZŠ Bílá cesta Teplice.
Na vavříny jsme sice nedosáhli, ale naše znalosti se upevnily a rozšířily o další poznatky, které nám určitě pomohou, bude-li třeba.
Za ZŠ J.Pešaty Duchcov Ondra Fencl, Lukáš Anděl, Veronika Dršková a Kateřina Vohrysková ...číst celé

10.05.19 ŘEDITELSKÉ VOLNO

Vzhledem k odstávce dodávky vody do budovy školy ve Smetanově ulici vyhlašuji
ŘEDITELSKÉ VOLNO na pondělí 13. 5. 2019
pro žáky 1. až 4. tříd.
Provoz školní družiny je nepřerušen a zajišťuje péči o děti, které nemohou zůstat v pondělí doma od 6 do 16 hodin včetně obědů.
Děti, které chodí na obědy samy, mohou na oběd přijít.

Mgr. Veronika Prchalová, ředitelka školy

Severočeská servisní a.s ...číst celé

06.05.19 Jak se daří dětem na škole v přírodě

Vážení rodiče,
v neděli jsem navštívila naše děti a paní učitelky na škole v přírodě, abych je pozdravila a zároveň si ověřila, že je o všechny postaráno. Nejprve jsem navštívila chatičky dětí během poledního klidu - děti měly dobrou náladu a těšily se na odpolední hry, v chatičkám bylo teplo a celkem uklizeno (děti mlsají zásoby z domova). Vedoucí výjezdu Markéta Vítková mě provedla areálem - zk ...číst celé

03.05.19 Dopravní hřiště Most

Koncem dubna se žáci čtvrtých ročníků zúčastnili výukového programu na dopravním hřišti v Mostě. První část výuky absolvovali na podzim a v této druhé části si své znalosti ověřili v závěrečném testu. Z padesáti devíti zúčastněných dětí zkušební test nesplnilo 11 dětí. Za své dobré výsledky si odvezli „ŘIDIČÁK“ na jízdní kolo. Žákům se akce moc líbila.

Žáci 4.A ...číst celé

26.04.19 Přípravné třídy - POZOR, ZAČÍNÁME!

Základní škola Jaroslava Pešaty v Duchcově oznamuje, že pro školní rok 2019/2020 otevře na budově 1. stupně ZŠ J. Pešaty ve Smetanově ulici přípravnou třídu.

Veškeré informace budou přístupné na školních webových stránkách www.zsjpesaty.cz a dále ve vaší MŠ. Přihlášky budou k vyzvednutí ve vaší mateřské škole a na stránkách školy pod odkazem Dokumenty.

V případě dotazů se můžete obrátit na v ...číst celé