04.05.12 Exkurze do skleníku technických služeb

V pátek 27. 4. se děti z prvního oddělení družiny vydaly na dlouhou cestu do skleníku technických služeb. Všichni jsme byli překvapeni velikostí skleníku a množstvím různých rostlinek a květin, které se zde pěstují. Děti poznávaly různé květiny a neznámé květiny paní zahradnice dětem pojmenovala. Exkurze se nám velice líbila a děkujeme zaměstnankyním technických služeb za neobyčejný zážitek.
Vladislava Neudertová

Ve fotogalerii najdete i další fotografie.