01.01.70 Štafetový pohár 2017

Ve čtvrtek 20. 4. 2017 se za aprílového počasí uskutečnilo v Teplicích na ZŠ Maršovská okresní kolo Štafetového poháru. V konkurenci devíti základních škol bojovalo 18 žákyň a žáků 1.stupně
o umístění ve štafetových bězích na 8x100 metrů a 8x200metrů.
V celkovém hodnocení škol si naše družstva vybojovala 5.místo.
V průběhu závodu navíc absolvovali všichni zúčastnění žáci plnění doplňkových disciplín, tj. hod plným míčem, skok do dálky z místa i z rozeběhu.
Třešničkou na dortu při získávání pěkných umístění bylo 3.místo a bronzová medaile pro jednotlivce v kategorii 1.-3.třídy ve skoku dalekém pro Jana Valentu a dvojnásobné 1.místo a tudíž 2 zlaté medaile pro jednotlivce v kategorii 4.-5.třídy ve skoku dalekém i hodu plným míčem pro Filipa Macha.

Všem našim zúčastněným žákům velmi gratulujeme, chválíme za sportovní chování a vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Za pedagogický doprovod Miroslava Krátká a Alena Pikrtová