ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

23.04.17 OVOV-Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Dne 20. 4. 2017 se naše škola zúčastnila okresního kola OVOV - Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů, které se konalo v areálu školy ZŠ Maršovská Teplice. Soutěžilo se v pěti disciplínách: trojskok, hod dvoukilovým medicimbalem, skoky přes švihadlo, kliky a volitelná disciplína. Ve volitelné disciplíně si mohli soutěžící vybrat běh na 1000 metrů nebo dribling. Závodilo se v kategorii jednotlivců, i v kategorii družstev. Jedno závodní družstvo tvořilo osm členů - vždy 4 dívky a 4 chlapci. Závodníci sbírali body nejen pro družstvo jako celek, ale i zároveň pro sebe jako jednotlivce. Celkem se zúčastnilo 6 družstev a 20 jednotlivců. V kategorii jednotlivců za naší školu nastoupili Michal Ajdinovič a Martin Kučera (8.A). Michal Ajdinovič se v kategorii jednotlivců umístil na bronzovém 3. místě a odnesl si tak cennou medaili. Michal získal vysoký počet bodů v disciplíně běh na 1000m, kde převedl nevídaný finiš na poslední rovince, a nakonec doběhl druhý. V kategorii družstev nastoupili Matěj Ptáčník, Patrik Vondrášek (6.A), Lukáš Mergl, Emma Olahová (7.A), Dominik Čermák, Eliška Pilná, Sára Števková (7.B) a Anna Kupcová (8.A). Ocenění také získal Lukáš Mergl, který si odnesl bronzovou medaili pro jednotlivce družstev. Lukáš předvedl bezchybně provedené kliky, za které získal nejvyšší počet bodů. Naše družstvo se umístilo na celkovém 5. místě.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu