19.06.17 Třídní výlet Drážďany

13.6. vyjeli žáci 9. ročníku na svůj poslední třídní výlet, tentokrát do německých Drážďan. Hlavním bodem programu byla návštěva Muzea hygieny a ta se opravdu podařila. Žáci si prohlédli spoustu modelů lidského těla a jeho jednotlivých orgánů, vyzkoušeli si některé interaktivní úlohy a protože většina popisků byla v němčině, procvičili si také své znalosti jazyka.
Z muzea se šlo procházkou do centra města, kde měli žáci rozchod. Většina z nich zamířila do Čechy oblíbeného Primarku, kde si udělali radost drobnými nákupy. Domů jsme se vrátili v pozdních odpoledních hodinách.

Mgr. Vlasta Bártová