02.01.18 Vánoční těšení

Několik týdnů se žáci celého druhého stupně připravovali na poslední předvánoční den, který byl ve znamení vánoční akademie. V tělocvičně zasedla odborná porota složená z vyučujících a hostů z DDM a ta pečlivě hodnotila všechna pěvecká i taneční vystoupení. Všichni se snažili a každé vystoupení bylo originální, největší potlesk ale sklidili žáci 9. ročníku se svou třídní učitelkou a skvělým tanečním vystoupením. Nejlepší si odnesli sladkou odměnu, odměnou pro všechny ale byla dobrá zábava, kterou sami sobě připravili. Poslední hodinu už měla každá třída u svého vánočního stromečku. Někde se dávaly dárky, někde se jen povídalo, ale těšení na Vánoce měli všichni společné.
Mgr. Vlasta Bártová