03.02.18 ŠD - výlet do AQUASVĚTA v Chomutově

V pátek 2.2. 2018 o pololetních prázdninách se vydaly děti s naší školní družinou do AQUASVĚTA v Chomutově. Ráno se sešly u družiny a společně se vydaly na vlakové nádraží. Vše bylo krásně načasované a i ve vlaku bylo pohodlné sezení. Děti ihned svačily, hrály karty, povídaly si ..., cesta rychle uběhla. Do bazénu dorazily během chvilky a už se mohlo dovádět. Děti vyzkoušely veškeré atrakce, nejvíce si oblíbily tobogan, klouzačky a golfský proud. Všechny děti si to náramně užily, průběžně doplňovaly síly v občerstvení, tři hodiny utekly jako voda a byl čas k odchodu. Po delším foukání vlásků a další svačince vyrazily zpět na nádraží. Cestou se zastavily v chomutovském parku na dětském hřišti a ještě si trošku zadováděly na čerstvém vzduchu. Počasí přálo, i sluníčko vykouklo. Na vlakovém nádraží děti objevily koše na tříděný odpad a naplnily je obsahem z kapes a batůžků a už se mohlo vyrazit k domovu. Ve vlaku dostal každý odvážlivec sladkou odměnu a medaili za výdrž v bazénu. Cesta domů ubíhala vesele, tak jako celý den, bez známek vyčerpání.
Děkujeme všem za účast a těšíme se na další akci!!!
Vychovatelky ŠD a ŠK.
( více foto v naší fotogalerii)