15.03.18 Jarní besídka pro MŠ

V úterý 13. března 2018 navštívily naši školu děti z duchcovských mateřských škol.
Pro předškoláčky si pod vedením třídních učitelek připravili program žáci našich pátých ročníků a také taneční kroužek Country Best a pěvecký sbor Smetánek. Plynule se střídající vystoupení taneční, pěvecká a herecká bavila nejen malé, ale i dospělé diváky. Závěrečné taneční vystoupení rozhýbalo naprosto všechny účastníky celé akce, takže tělocvična doslova ,, praskala ve švech“ Součástí návštěvy byla rovněž prohlídka budovy 1.stupně a návštěva učeben 1.tříd. Předškoláčci nejen pozdravili své starší kamarády, ale rovněž poznávali školní prostředí, které bude většina z nich již brzy navštěvovat.
Na rozloučenou si naši milí malí hosté odnesli na památku drobné dárečky vlastnoručně vyrobené žáky 1.- 4. tříd.
Poděkování patří zejména všem vystupujícím a jejich paní učitelkám, dále i kolegyním, které se na zdárném průběhu celé akce rovněž účastnily.

Miroslava Krátká