15.03.18 Účast v projektu Zdravotního ústavu

Naše škola se zapojuje do projektu Grantové agentury České republiky ,,Hodnocení dopadu rizikových prvků na životní prostředí, jejich pohyb a transformace v kontaminované oblasti.“
Účast spočívá v zájmu a spolupráci zákonných zástupců žáků 3. ročníků. Na základě jejich písemného souhlasu a následného vyplnění přiloženého dotazníku, proběhne mezi žáky ze strany Zdravotního ústavu se sídlem v Ústí nad Labem a 1. lékařské fakulty Karlovy univerzity testování v podobě analýzy vlasových vzorků.
Tímto děkujeme všem rodičům za podporu a věříme, že výsledky výzkumu přinesou podnětné informace.

Mgr. Miroslava Krátká ZŘŠ