01.06.12 Kinderiáda

Tak jako každý rok přihlásit se na Kinderiádu je velice snadné. A tak ve středu. 30.června 2012 jsme odjeli do Ústí n/L poměřit své síly s ostatními školami.
Soutěžil vždy 1 pár (chlapec, děvče). Za ročník. 2.roč .skok z místa (K. Procházková, D. Šimánek), 3.roč. hod plným míčem ( M. Bohó, T. Šoufková), 4.roč. hod kriketovým míčkem( S. Krajčíková, J.Navrátil),5.roč .skok daleký (G. Müllerová, J.Valkoun, L.Polák). Všechny děti ještě běhaly 60 m .Na závěr soutěže závodily ve štafetě.
Z 32 škol oblastní Kinderiády jsme obsadili 5. místo a postoupili tak do celostátního kola.
V Praze na stadionu Slávie si 13. června 2012 poměříme síly s výběrem žáků
z celé republiky. Moc se na závody těšíme.
Všem dětem gratulujeme a držíme palce.

Za sportovce 1. stupně ZŠ Jaroslava Pešaty
Mgr. Alena Pikrtová
Mgr. Miroslava Krátká

Fotky z akce najdete v naší fotogalerii nebo na stránkách KINDER.