07.06.12 Exkurze Praha

Dne 30.5. vyjeli žáci 8.ročníků na zeměpisno-dějepisnou exkurzi do Prahy. Hlavním cílem byla návštěva Náprstkova muzea. Prohlédli si zde exponáty dokumentující historii a vývoj indiánských kultur Severní a Jižní Ameriky a kultur Austrálie a Oceánie. Během prohlídky si pořizovali záznamy a fotografie, ze kterých dostali za úkol vytvořit své prezentace.
Z muzea se žáci vydali pěšky na Petřín, navštívili zrcadlové bludiště, prošli petřínské zahrady
a u Strahovského stadionu už na ně čekal autobus, který je s nezbytnou zastávkou na občerstvení dovezl domů.
Mgr.Vlasta Bártová , Mgr. Jana Hrubá