ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

11.05.18 HASÍK ANEB VÝCHOVA DĚTÍ V OBLASTI POŽÁRNÍ OCHRANY

Na začátku dubna a května se druháci účastnili programu ve spolupráci Hasičského záchranného sboru v Teplicích s názvem „HASÍK“. Program probíhal v dopoledních hodinách v rozsahu dvou hodin.
Žáci si zopakovali důležitá telefonní čísla záchranného systému. Odpovídali na záludné otázky vyškolených instruktorů z řad profesionálních hasičů, např. Co dělat a jak se správně chovat, když hoří a jak předcházet požárům.
Žáci byli velmi šikovní. Za své správné odpovědi si domů odnesli reflexní náramky, omalovánky, samolepky, ale také sladkou odměnu.
Děkujeme za podnětnou besedu, při které si všichni připomněli zásady bezpečného chování a jednání doma, ve škole i venku.
V červnu nás ještě čeká návštěva Hasičského záchranného sboru v Teplicích. Už se na prohlídku areálu těšíme.
Žáci a učitelky druhých tříd
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu