11.05.18 HASÍK ANEB VÝCHOVA DĚTÍ V OBLASTI POŽÁRNÍ OCHRANY

Na začátku dubna a května se druháci účastnili programu ve spolupráci Hasičského záchranného sboru v Teplicích s názvem „HASÍK“. Program probíhal v dopoledních hodinách v rozsahu dvou hodin.
Žáci si zopakovali důležitá telefonní čísla záchranného systému. Odpovídali na záludné otázky vyškolených instruktorů z řad profesionálních hasičů, např. Co dělat a jak se správně chovat, když hoří a jak předcházet požárům.
Žáci byli velmi šikovní. Za své správné odpovědi si domů odnesli reflexní náramky, omalovánky, samolepky, ale také sladkou odměnu.
Děkujeme za podnětnou besedu, při které si všichni připomněli zásady bezpečného chování a jednání doma, ve škole i venku.
V červnu nás ještě čeká návštěva Hasičského záchranného sboru v Teplicích. Už se na prohlídku areálu těšíme.
Žáci a učitelky druhých tříd