14.06.18 Třídní výlet 8.r.-Hřensko

Třicet žáků 8. ročníků se svými třídními učitelkami se vydalo na třídní výlet do Hřenska. Autobusem jsme vyjeli na Meznou, odtud jsme šli pěšky k Divoké a Edmundově soutěsce. Jízda na lodičkách byla skvělá, průvodci nám ukazovali zajímavé skalní útvary, pustili nám vodopád a pověděli také něco o historii plavby v soutěskách. Divoká soutěska letos slaví 120 let od zpřístupnění a uvedení do provozu. Příjemnou procházkou podél říčky Kamenice jsme došli do Hřenska, tady zbyl ještě hodinu čas na prohlídku a občerstvení a jelo se spokojeně domů.

Mgr. Vlasta Bártová