18.06.18 Ozdravný pobyt Itálie – 3. DEN (18. 6.)

Včerejší večer byl pro paní učitelky zpestřen bojovou hrou v podobě hledání ztraceného telefonu. V plném nasazení pedagogického dozoru se nakonec telefon našel. Na základě ztížených podmínek hledání, formou nepořádku na pokojích, byl poupraven dnešní program.
Dopoledne jsme věnovali úklidu a zároveň prvnímu bodování pokojů, které nakonec dopadlo velmi dobře. Naštěstí tato akce nezabrala tolik času a mohli jsme se přesunout v naší hře do další země, tentokrát Anglie. Pozornost jsme věnovali záhadné nestvůře z jezera Loch Ness. Zjistili jsme informace o její údajné existenci a zakusili souboj dobrodružných Lochnesek nejen na souši ale i na moři.
Byl to náročný den, a tak bylo potřeba se za jeho úspěšné zdolání řádně odměnit. Večerní poklidná procházka městem byla tedy příjemně zakončena kopečkem lahodné zmrzliny. Kdyby to šlo, každému bychom hned kopeček poslali. Bohužel to nelze, tak vám o těch úžasných zmrzlinách přejeme alespoň krásné sny!