ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

19.06.18 Ozdravný pobyt Itálie – 4. DEN (19. 6.)

Velmi důležitá informace hned na začátek – opustili jsme Evropu a přesunuli se do Mexika. Dopolední program se tedy skládal z kohoutích zápasů a souboje s kaktusy, při kterém se na stranu pichlavých kaktusů přidalo i zákeřné sluníčko a řada balónků nám popraskala teplem.
Jelikož nás následující dny čekají výlety, na kterých si chceme od našeho pravidelného cestování trochu odpočinout, bylo potřeba nasadit tempo. V odpoledních hodinách jsme se dostali dokonce až do Egypta. Každý tým se zde inspiroval krásou zdejšího umění a pokusil se vytvořit svou pyramidu, přičemž všichni zjistili, že to není žádná sranda a stavba pyramidy dá vážně zabrat.
Po večeři jsme se rozhodli vzdát hold celému Egyptu, tak jsme vyrazili podpořit tržní ekonomiku na bleší trhy. Cestovní rozpočet je stále zaplněný, tak proč si trochu neužít.

Z důvodu potřeby zrychlení tempa naší výpravy, abychom se domů dostali včas, jsme museli změnit plány ve výběru výletů. Místo plánované návštěvy delfinária Oltremare jsme ve stejné cenové relaci objevili více jiných (možná i záživnějších) možností. A to návštěva zábavného parku Fiabilandia, jízda vláčkem po městě Riccione a celodenní vstup do vodního zábavného parku Beach Village. Všechny tyto akce nás čekají následující dny a už teď se nemůžeme dočkat!
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu