ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

22.06.18 Ozdravný pobyt Itálie – 7. DEN (22. 6.)

To už je pátek?! Ten čas opravdu neskutečně letí, když se bavíte. Vzhledem k včerejší vyčerpanosti jsme se nestihli přepravit do Austrálie, tak náš přesun proběhl dnes. Abychom vše stihli dle plánu, museli jsme při plnění úkolů pořádně zabrat. Bylo potřeba na vše načerpat dostatek energie ze sluníčka, tak jsme využili dopoledního slunného počasí k poslednímu koupání u moře.
Odpoledne se počasí pokazilo, tak jsme alespoň měli čistou hlavu a mohli jsme se plně soustředit na cestovní překážky naší expedice. V Austrálii jsme se zdrželi na konferenci vlajek, kde se projednávala změna australské vlajky. Všechny naše týmy společnými silami odsouhlasili zachování té původní, protože je prostě nejlepší! Měli jsme také zájem o klokaní závody, ale jelikož se konference protáhla, museli jsme rovnou na loď směr Japonsko. Zde nás čekala galerie plná japonského umění s odborným výkladem, co vše jeden tah štětcem může vyjádřit. A protože naše tempo bylo vražedné, tak jsme se rovnou vydali na cestu zpět do České republiky.
Při cestování nám vyhládlo, tak jsme si udělali zastávku opět v Itálii, kde jsme si pochutnali na pizze a využili příležitosti k poslednímu kopečku zmrzliny.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu