03.11.18 Projekt Záložka do knihy

Účast naší školy v česko-slovenském projektu Záložka do knihy spojuje školy se stala již tradicí a proto jsme neváhali se letos opět do dalšího ročníku přihlásit. V tomto roce jsme se věnovali pohádkám, bajkám, pověstem a příběhům.
Díky projektu se seznamujeme se slovenskými školami a máme možnost navazovat nová přátelství. Naše žáky z 1.-5.ročníků baví tvořit a obdarovávat kamarády, a je opravdu neuvěřitelné, jak obyčejná záložka motivuje děti v rozvoji jejich sociálních vztahů.
Rok od roku se na četbu knih a výrobu záložek více a více těšíme a snažíme se své výtvory inovovat a zdokonalovat., čímž rozvíjíme i dětskou tvořivost a představivost.
Vzhledem ke vzdálenosti našich škol není možný osobní kontakt, proto jsme společně vytvořili a zaslali našim novým kamarádům písemný pozdrav a informace o naší škole a městě, ve kterém žijeme.
Projekt jsme si i letos moc užili.

Miroslava Krátká