ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

03.11.18 Projekt Záložka do knihy

Účast naší školy v česko-slovenském projektu Záložka do knihy spojuje školy se stala již tradicí a proto jsme neváhali se letos opět do dalšího ročníku přihlásit. V tomto roce jsme se věnovali pohádkám, bajkám, pověstem a příběhům.
Díky projektu se seznamujeme se slovenskými školami a máme možnost navazovat nová přátelství. Naše žáky z 1.-5.ročníků baví tvořit a obdarovávat kamarády, a je opravdu neuvěřitelné, jak obyčejná záložka motivuje děti v rozvoji jejich sociálních vztahů.
Rok od roku se na četbu knih a výrobu záložek více a více těšíme a snažíme se své výtvory inovovat a zdokonalovat., čímž rozvíjíme i dětskou tvořivost a představivost.
Vzhledem ke vzdálenosti našich škol není možný osobní kontakt, proto jsme společně vytvořili a zaslali našim novým kamarádům písemný pozdrav a informace o naší škole a městě, ve kterém žijeme.
Projekt jsme si i letos moc užili.

Miroslava Krátká
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu