ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

05.11.18 Šance 2018

Jako každým rokem i letos žáci osmých ročníků navštívili přehlídku středních škol na veletrhu Šance 2018 v Teplicích. Zde měli možnost seznámit se s dvaceti pěti středními a odbornými školami našeho kraje. U každého stánku stáli studenti a učitelé z dané školy. Rozdávali zájemcům letáčky s informacemi o přijímacím řízení, o dnech otevřených dveří a dalšími důležitými radami. Nejvíce žáky zaujal stánek Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy v Teplicích, kde si mohli vyzkoušet a připravit palančinky, ozdobit je a také sníst. Další stánek, který žáky zaujal, byl od Soukromé hotelové školy Bukaschool s.r.o. v Mostě. Žáci si zde mohli vyzkoušet namíchat nealkoholické koktejly. Některým nerozhodným žákům tento veletrh pomohl v rozhodování o výběru svých budocích škol a také ujasnit si, jaké profesi by se chtěli v budoucnu věnovat.

Třídní učitelka 8.B
Mgr. Fobčová
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu