05.11.18 Šance 2018

Jako každým rokem i letos žáci osmých ročníků navštívili přehlídku středních škol na veletrhu Šance 2018 v Teplicích. Zde měli možnost seznámit se s dvaceti pěti středními a odbornými školami našeho kraje. U každého stánku stáli studenti a učitelé z dané školy. Rozdávali zájemcům letáčky s informacemi o přijímacím řízení, o dnech otevřených dveří a dalšími důležitými radami. Nejvíce žáky zaujal stánek Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy v Teplicích, kde si mohli vyzkoušet a připravit palančinky, ozdobit je a také sníst. Další stánek, který žáky zaujal, byl od Soukromé hotelové školy Bukaschool s.r.o. v Mostě. Žáci si zde mohli vyzkoušet namíchat nealkoholické koktejly. Některým nerozhodným žákům tento veletrh pomohl v rozhodování o výběru svých budocích škol a také ujasnit si, jaké profesi by se chtěli v budoucnu věnovat.

Třídní učitelka 8.B
Mgr. Fobčová