28.11.18 Kdo by neměl rád pohádky? A zvláště ty o čertech a pekle?

V posledním listopadovém týdnu jsme navštívili Divadlo M a zhlédli vtipnou pohádku se spoustou zimních písní a koled.
Teď už víme, že i čerti chodí do školy, musí se pilně učit, jinak jim hrozí propadnutí, jako čertu Tadeášovi. Čertí učitelka si vyzkoušela i pár dětí, které odpovídaly na otázky, co je to sníh nebo koho čert doprovází při nadělování dětí 5. prosince. Na všechny otázky děti uměly odpovědět a čertí učitelka rozdávala jedničky jednu za druhou.
Na závěr jsme si všichni zazpívali známé koledy a pěkně jsme se naladili na vánoční atmosféru, která tu bude co nevidět.
Vystoupení se nám moc líbilo a budeme se těšit zase někdy příště.

Kolektiv učitelek 1. stupně a žáci prvních, druhých, třetích a čtvrtých ročníků