06.12.18 ŠD - S čerty nejsou žerty

Čertovská nadílka
Tak jako každý den jsme se s dětmi vydali do naší školní jídelny na oběd, kde na nás čekalo překvapení. Paní kuchařky se proměnily v čertice a už při vydávání obědů se dětem tajil dech. Začala ta správná atmosféra, kterou vnímaly nejen děti, ale i my dospělí. Cestou zpátky měli všichni oči na stopkách a to netušili co ještě je čeká. Za nemalou chvíli se naše družinka proměnila v peklo a poznali jsme, že s ,,čerty nejsou žerty”. Děti vyhlížely Mikuláše, ale marně přišli jen čerti a to hned dva. Když uslyšely harašení řetězů a dupání na schodech, tak už ani nedutaly. Ti odvážní se pustili do odříkávání básniček a ostatní se strachy přidali. Nakonec všichni slíbili vše možné i nemožné, tak uvidíme.
Čerti ale nepřišli s prázdnou a přinesli dětem opravdu bohatou nadílku, za kterou vděčíme firmě Ptáčník a spol., která s družinou úzce spolupracuje. Děkujeme

Vychovatelky ŠD (foto v naší fotogalerii)