18.12.18 Zdobení perníčků

Ve čtvrtek se žáci z 3.A vydali do DDM na výukový program “Zdobení perníčků”.
Každý žák dostal několik perníčků, které si mohl nazdobit podle vlastní fantazie.
Vůni perníčků a sladkosti polevy nebylo možné odolat, a tak si děti mohly jeden perníček ochutnat. Mňam, to byla dobrota.
Poté jsme si vyrobili košíčky, do kterých jsme perníčky naskládali.
Na závěr nám Pavlínka připravila překvapení – dárek od Ježíška. Výukový program byl pro děti zdarma.
Moc děkujeme za milý dárek a budeme se těšit na další zajímavé nabídky.
Přejeme veselé Vánoce a v příštím roce naviděnou.

tř. uč. Markéta Vítková a žáci 3.A