18.12.18 Vánoční turnaj ve vybíjené

V předvánočním čase v úterý 18. prosince jsme mezi žáky 4. ročníků vyhlásili přátelský turnaj ve vybíjené. Hrálo se dle soutěžních pravidel AŠSK, to znamená na bodový systém podle počtu vybitých žáků. Všechny tři týmy vykazovaly velmi vyrovnané výsledky a nakonec o vítězi turnaje muselo rozhodnout krátké prodloužení. 3.místo s těsným rozdílem jednoho bodu si vybojoval velmi dobrý tým 4.C , 2. místo opět s rozdílem 1 bodu obsadila 4.A a vítězné 1. místo si vybojovala třída 4.B. Pro čtvrťáky byl tento zápas první velkou týmovou soutěží, v které mohli vzájemně otestovat své schopnosti a dovednosti z hodin tělesné výchovy. Akce se dětem velmi líbila a přinesla většině mnoho nových zkušeností.
Všem týmům gratulujeme a děkujeme za pěkný sportovní zážitek.

Miroslava Krátká a třídní učitelky 4.ročníků