ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

05.02.19 Lyžařský výcvik - 3.den

3. den lyžařského výcviku

Tento den jsme se rozhodli prozkoumat nové běžkařské dráhy. Autobus nás vyvezl až na Moldavu. Sníh nám opravdu dopřává své sněhové peřiny náramně. Nejdříve se vydáme k orientační tabuli, na které jsou vytyčeny běžkařské a turistické tratě. Po velmi důkladném prozkoumání jsem oslovila tamního domorodce, který nám ukázal krásnou běžkařskou trať vedoucí do sousedního Německa. Trať byla nádherně upravená a lyže jely skoro samy. Ujeli jsme téměř dvě hodiny, dali si vydatnou svačinu a vyrazili nazpátek. Cesta nazpátek se táhla do mírného kopečku a to už těm lyžím děti musely pomáhat. Cestou domů se však únava ztratila a v autobuse to bylo jak v mraveništi.
Ing. Daniela Kosinová
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu