ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

05.02.19 Lyžařský výcvik - 5.den

5. den lyžařského výcviku

Je tady poslední den. V plné zbroji a s nadšením vycházíme ráno ze školy k autobusu, který nás odváží na náš poslední výjezd. Jedeme se společně rozloučit s Moldavou. Po příjezdu nás čeká sněžení spojené s větrem. Vyjíždíme na německou trasu směr Holzhau. Protože je to poslední den jedeme pouze 4km k odpočívadlu, kde svačíme a užíváme si poslední chvilky krásného zasněženého prostředí. Odpočatí a vyřádění vyjíždíme po trati naposledy k autobusu. Tady nás čeká poslední úkol. Je to stavba století v podobě moldavského sněhuláka od Duchcováků.
Celých pět dní musím zkonstatovat, že jsme byli opravdu skvělá parta, děti byly úžasné a plné elánu. Jsou to prostě nejlepší běžkaři.
Ing. Daniela Kosinová
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu