12.02.19 Robot - šampión

Konec ledna a začátek února patřil v naší družince opět výtvarné dílně, tedy společnému tvoření rodičů s dětmi. Jejich úkolem bylo zhotovení robota – šampióna! Materiál, velikost, funkce, dovednosti a v neposlední řadě i pojmenování – to vše bylo ponecháno na fantazii soutěžících. Bylo až s podivem, kolik rozličných, nápaditých výrobků začalo postupně zdobit naše družinová oddělení. Originalita skutečně mnohým tvořitelům nechyběla.
Co dodat, snad jen obrovské poděkování malým i velkým šikulům a mnoho dobrých nápadů do dalšího tvoření!

Vychovatelky ŠD