21.02.19 Příměstský tábor ROBOTIKY

Vážení zákonní zástupci,
od pondělí 25.2. jste přihlásili své dítě na Příměstský tábor robotiky na ZŠ Jaroslava Pešaty v Duchcově. Akce se bude konat v prostorách této školy s výjimkou výletu do plzeňské Techmánie. Základní informace v následujícím textu:
- akce běží ve dnech od 25. února do 1. března
- tábor je zdarma
- děti mohou chodit od 7:45 (akce začíná v 8:00)
- děti budou z budovy uvolněny v 16 hodin, pokud si pro ně nepřijde zákonný zástupce nebo nebudou mít od zákonného zástupce "omluvenku" pro dřívější odchod (charakteristika stejná jako při omluvenkách pro uvolnění ze školní docházky)
- děti každý den potřebují:
přezůvky
penál
oblečení a obuv do tělocvičny

Školní jídelna zajišťuje přesnídávku(10:00),oběd (12:00),svačinu (14:00) a kompletní pitný režim.
O děti se starají studenti přírodovědecké fakulty UJEP.

Ve středu 25.2. je připraven zájezd do Techmánie v Plzni (tento den není možno řešit dřívější odchody).

Případné dotazy prosím směřujte na mou osobu: jkrejci@zsjpesaty.cz
Krejci Jan, Ph.D.
Assistant Professor