22.02.19 Recitační soutěž Duchcovská růžička

20. 2. 2019 se osm žáků naší školy, kteří zvítězili ve školním kole, zúčastnilo oblastního kola této soutěže. Dětem se podařilo získat ve svých kategoriích téměř všechna postupová místa. Do okresního kola postoupili a naši školu budou reprezentovat Adam Voleš, Eliška Trübenekrová, Nella Popková a Terezka Nosová. Dva žáci, Jan Slaměník a Karolina Zímová, obdrželi čestná uznání. Držíme našim žákům pěsti a příští rok se těšíme na další soutěžící. Je úžasné, že i dnešní mládež recituje a má ráda básně.
Děkujeme rodičům i učitelům.
ZŠ J. Pešaty