04.04.19 Jaro v družině

Vítání jara

Dne 21. 3. jsme v tento slunečný den s dětmi přivítaly jaro a to tím, že jsme si zasázeli semínka zeleniny, jako jsou rajčátka, hlávkový salát a dětmi oblíbené ředkvičky. S blížícími se Velikonocemi jsme nemohli zapomenout ani na osení. Také jsme si povídali o všem co k jaru patří, děti vyjmenovaly jaké jarní květiny znají, co se na jaře sází, jací ptáci se k nám vracejí z teplých krajin atd… Děti si „jarní“ odpoledne užily, ze sázení byly nadšené. Teď už jen budeme pozorovat, jak nám rostlinky budou vyrůstat. Akce se vyvedla a určitě ji v následujícím roce opět zopakujeme.

Vychovatelky ŠD (více foto v naší fotogalerii)