05.04.19 Beseda o zdravovědě

Velké poděkování náleží paní Janečkové z teplické záchranné služby za poutavou přednášku o první pomoci, kterou připravila pro žáky 4. ročníků. Žáci se dozvěděli, jak postupovat v kritických situacích v běžném životě. Měli rovněž možnost prakticky si vyzkoušet pomůcky používané jak při záchraně života, tak i při méně závažných poraněních. Velké množství jejich zvídavých otázek svědčilo o tom, že je toto téma zajímá. Věříme, že v případě nutnosti budou v budoucnu díky svým nabytým znalostem schopni účinně pomoci.
Třídní učitelky 4.tříd