ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

06.05.19 Jak se daří dětem na škole v přírodě

Vážení rodiče,
v neděli jsem navštívila naše děti a paní učitelky na škole v přírodě, abych je pozdravila a zároveň si ověřila, že je o všechny postaráno. Nejprve jsem navštívila chatičky dětí během poledního klidu - děti měly dobrou náladu a těšily se na odpolední hry, v chatičkám bylo teplo a celkem uklizeno (děti mlsají zásoby z domova). Vedoucí výjezdu Markéta Vítková mě provedla areálem - zkontrolovaly jsme ubytovnu, čistotu toalet a umýváren, v jídelně jsme prošly jídelní lístek na celý pobyt, prohlédly dětské hřiště z hlediska bezpečnosti provozu. Domluvily jsme se na pravidelném sledování a zapisování teplot v chatičkách, které jsou vytápěny. Seznámila jsem se se všemi vychovateli, zdravotnicí i nočním hlídačem, kteří jsou po dobu pobytu zaměstnanci naší školy.
Za mě vše ok a přeju celé partě, aby si pobyt v krásné přírodě užili.
Veronika Prchalová, ředitelka školy
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu