06.05.19 Jak se daří dětem na škole v přírodě

Vážení rodiče,
v neděli jsem navštívila naše děti a paní učitelky na škole v přírodě, abych je pozdravila a zároveň si ověřila, že je o všechny postaráno. Nejprve jsem navštívila chatičky dětí během poledního klidu - děti měly dobrou náladu a těšily se na odpolední hry, v chatičkám bylo teplo a celkem uklizeno (děti mlsají zásoby z domova). Vedoucí výjezdu Markéta Vítková mě provedla areálem - zkontrolovaly jsme ubytovnu, čistotu toalet a umýváren, v jídelně jsme prošly jídelní lístek na celý pobyt, prohlédly dětské hřiště z hlediska bezpečnosti provozu. Domluvily jsme se na pravidelném sledování a zapisování teplot v chatičkách, které jsou vytápěny. Seznámila jsem se se všemi vychovateli, zdravotnicí i nočním hlídačem, kteří jsou po dobu pobytu zaměstnanci naší školy.
Za mě vše ok a přeju celé partě, aby si pobyt v krásné přírodě užili.
Veronika Prchalová, ředitelka školy