ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

03.06.19 Kouzelník Roberto

V sobotu 1. června se na celém světě slavil Mezinárodní den dětí, a tak jsme s dětmi ve čtvrtek navštívili kouzelnické představení, abychom tento svátek náležitě oslavili.

Děti měly vstup zaplacený za sběr papíru, který v letošním školním roce sbíraly.

Při vystoupení kouzelníka Roberta se všem tajil dech. Kouzla s kartami, barevnými šátky, mlékem a kruhy nás dostávala do němého úžasu, který vzápětí vystřídal velký potlesk.

Roberto od začátku navázal s publikem kontakt, vybíral si ke svým kouzlům děti i učitelky a odměňoval je dárečkem z balónků.

Jeho vystoupení bylo plné energie, jižanského temperamentu a radosti ze života.

Potlesk a poděkování zaslouží nejen kouzelník, žonglér a klaun Roberto, ale také KC Duchcov, které nám tento krásný program nabídlo.

Děti a učitelky 1. - 4. tříd
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu