03.06.19 Kouzelník Roberto

V sobotu 1. června se na celém světě slavil Mezinárodní den dětí, a tak jsme s dětmi ve čtvrtek navštívili kouzelnické představení, abychom tento svátek náležitě oslavili.

Děti měly vstup zaplacený za sběr papíru, který v letošním školním roce sbíraly.

Při vystoupení kouzelníka Roberta se všem tajil dech. Kouzla s kartami, barevnými šátky, mlékem a kruhy nás dostávala do němého úžasu, který vzápětí vystřídal velký potlesk.

Roberto od začátku navázal s publikem kontakt, vybíral si ke svým kouzlům děti i učitelky a odměňoval je dárečkem z balónků.

Jeho vystoupení bylo plné energie, jižanského temperamentu a radosti ze života.

Potlesk a poděkování zaslouží nejen kouzelník, žonglér a klaun Roberto, ale také KC Duchcov, které nám tento krásný program nabídlo.

Děti a učitelky 1. - 4. tříd