05.06.19 Den pátý

Krásný večer všem rodičům, kteří čekají na zprávu.
Dnes podvečer probíhala taneční a pěvecká soutěž Mezigalaktický talent, kde naši žáci předvedli úžasná vystoupení. Potom následovala druhá večeře, koupel, zoubky a spát. Proto jsme se zdrželi. Ale teď hezky od začátku.
Ráno nás opět probudilo sluníčko. Po snídani jsme napsali pár posledních pohledů a vyrazili do nedaleké štoly sv. Jana Evangelisty. Byl to moc krásný a zajímavý výlet. Po obědě jsme si trochu odpočinuli a potom nás čekala poslední velká bitva. Teď už jenom sečíst body a v pátek se dozvíme, kdo vyhrál. Jestli dobro na zlem, nebo obráceně.
Zítra nás čeká pořádná túra. Držte nám palce, ať ji všichni zdoláme a hlavně, ať nezmokneme.
Teď už všichni spíme, takže pšššššt!!! A dobrou noc.