06.06.19 Exkurze do Prahy

V pondělí 3.6. žáci 4.A a 3.C vyjeli za krásami našeho hlavního města. Lanovkou jsme vyjeli na Petřín a zařádili jsme si v bludišti. Sešli jsme na Pražský hrad, kde jsme sledovali střídání hradní stráže. Po prohlídce hradu a zvláště katedrály sv. Víta, jsme došli přes Malostranské náměstí do MAC Donaldu na občerstvení. Přes Karlův most jsme došli na Staroměstské náměstí a podívali se na Orloj. Prošli jsme Václavské náměstí a dorazili jsme před hlavní nádraží,kam pro nás přijel autobus. Sluníčko nás celý den provázelo. Výlet se nám moc líbil a obzvláště všechny památky.
Ta naše Praha je opravdu krásná!!!
Žáci 4.A a 3.C