ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

06.06.19 Den šestý

Dnes si zasloužíme všichni obrovskou pochvalu. Hned po snídani jsme vyrazili na celodenní výlet po okolí Jiřetína pod Jedlovou. Nejdříve jsme vylezli doslova po čtyřech na Křížovou horu, kde jsme si řekli něco o historii, svačina ale byla pro nás důležitější. Potom jsme vystoupali až na úplný vrchol Jedlové hory. Tam jsme měli chvilku pauzu, takže jsme si po řízku s chlebem dali výborné nanuky nebo malinovou limonádu. A dál už to šlo jenom z kopečka na zříceninu hradu Tolštejn, odkud jsme všichni nedočkavě vyhlíželi,jak daleko je to do chatek a našich pokojíčků. Urazili jsme asi 9,5 km a jestli si myslíte, že jsme unavení, tak se moc mýlíte. Paní učitelky odpočívají a my řádíme na nástupu.
Přejeme dobrou noc, zítra poslední den a pak už hurá domů!
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu