ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

24.06.19 Třídní výlet Praha

Dne 19. 6. 2019 se žáci a třídní učitelé ZŠ. J. Pešaty zúčastnili školního výletu do Prahy. Již cestou na vlakové nádraží v Duchcově jsme tušili, že nás čeká parný den, ale děti vše skvěle zvládly. Hodinu a půl dlouhá cesta vlakem utekla jako voda a od naší konečné zastávky v Holešovicích zbývalo již dojít k námi zvolenému cíli, a to k Národnímu technickému muzeu. Konečný cíl představovalo poté Václavské náměstí, ke kterému byla cesta vlídnější. Letenskými sady jsme sestoupili ke břehu Vltavy a pokračovali na jedno z nejznámějších náměstí v Praze. Očekávaný rozchod přišel zanedlouho a děti s ním naložily podle svého uvážení. Po dvou hodinách strávených na náměstí žáci vzorně čekali pod jezdeckou sochou sv. Václava. Odtud už jen cesta na hlavní nádraží – směr Duchcov. Po dlouhém a vyčerpávajícím dni jsme se vrátili znaveni, ale dobrá nálada nás neopustila ani po příjezdu domů.
Mgr. Dominika Krtková
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu