26.06.19 Bláznivá olympiáda

Bývá již tradicí, že jeden den v posledním školním týdnu organizují program pro své spolužáky z 2. stupně žáci 9. ročníků.Nejinak tomu bylo i letos. Akce se nazývá díky netradičním disciplínám Bláznivá olympiáda. A o co že letos šlo? Žáci 6.-8. ročníků byli rozděleni do smíšených družstev a překonávali opičí dráhu, luštili runové písmo, běhali s golfovým míčkem přes překážky, hádali názvy písniček, malovali poslepu, trefovali florbalovou branku, přenášeli fazole čínskými hůlkami, odezírali slova a mnoho dalšího.I přes velké vedro všichni statečně bojovali, nejlepší byli odměněni sladkostí a všichni si dopoledme užili.
Mgr. Vlasta Bártová