30.08.19 Zahájení školního roku 2019/20 na 1. stupni ZŠ

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,velice se těšíme na slavnostní uvítání v pondělí 2. 9. 2019.

Všichni se sejdeme na našem školním dvoře v 8 hodin, kde proběhne společné zahájení velkého dne Vašich malých školáčků. Dále budeme pokračovat již ve třídách a to pod vedením třídních paní učitelek. Budeme končit přibližně kolem 9. hodiny.

Dále Vás chci upozornit, abyste zbytečně nekupovali dopředu školní pomůcky. Většinu vybavení prvňáčkové dostanou od nás ve škole. A ještě je čeká milé překvapení.

Všechny potřebné informace k zahájení školního roku se dozvíte na první třídní schůzce konané ve čtvrtek 5. 9. 2019 od 16 hodin, na kterou prosíme se určitě dostavte.

Děti z přípravné třídy s rodiči přivítá paní učitelka v 8 hodin v jejich učebně v přízemí budovy školy. Do školy přijďte v tento den hlavním vchodem. Žádné pomůcky ani přezůvky v tento den nebudete potřebovat. Rozloučíme se v 8:45 hodin.

Žáci ostatních ročníků budou v tento den ve třídách od 8:00 do 8:45.

Mgr.Miroslava Krátká