ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

28.08.19 Příměstský tábor v ŠD - den druhý

Výlet do Teplic.

Druhý den našeho příměstského tábora jsme se s dětmi vydali do nedalekých Teplic.
Výlet jsme zahájili okružní jízdou vláčkem Humbolth, který nás vyvezl na Doubravku, kde jsme obdivovali krásný výhled do širokého okolí. Cestou nám paní průvodkyně poutavě vypravovala o teplických zajímavostech a historii míst,která jsme právě míjeli.
Náš výlet pokračoval programem v planetáriu, kde pro nás byl připraven zajímavý program s povídáním o vesmíru, zpestřený o projekci hvězdné oblohy.
Naše putování Teplicemi jsme zakončili návštěvou botanické zahrady. Děti byly překvapeny množstvím cizokrajných květin a stromů, které ve velikých sklenících pěstují. Velký úspěch měla i akvária s exotickými rybkami a vodními želvami.
Z výletu jsme odjížděli se spoustou nových znalostí a zážitků, které budou děti určitě vypravovat doma rodičům.

Vychovatelky ŠD. foto ve fotogalerii
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu