28.08.19 Příměstský tábor v ŠD - den druhý

Výlet do Teplic.

Druhý den našeho příměstského tábora jsme se s dětmi vydali do nedalekých Teplic.
Výlet jsme zahájili okružní jízdou vláčkem Humbolth, který nás vyvezl na Doubravku, kde jsme obdivovali krásný výhled do širokého okolí. Cestou nám paní průvodkyně poutavě vypravovala o teplických zajímavostech a historii míst,která jsme právě míjeli.
Náš výlet pokračoval programem v planetáriu, kde pro nás byl připraven zajímavý program s povídáním o vesmíru, zpestřený o projekci hvězdné oblohy.
Naše putování Teplicemi jsme zakončili návštěvou botanické zahrady. Děti byly překvapeny množstvím cizokrajných květin a stromů, které ve velikých sklenících pěstují. Velký úspěch měla i akvária s exotickými rybkami a vodními želvami.
Z výletu jsme odjížděli se spoustou nových znalostí a zážitků, které budou děti určitě vypravovat doma rodičům.

Vychovatelky ŠD. foto ve fotogalerii