ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

28.08.19 Příměstský tábor v ŠD - den třetí

Třetí den školni družinka navštívila zábavný park Mirakulum v Milovicích. Již v autobuse se děti těšily na nové zážitky. Než jsme se vydali za zábavou, dětem byly rozdány náramky na ruce s telefonními čisly vychovatelek a mohli jsme vyrazit vstříc novým zážitkům. Jako první jsme navštívili Lesní město, kde se děti vyřádily jízdou na duších, prolézaly lanovým centrem, točily se na velkém kolotoči a skákaly na bublině. Poté jsme se přesunuly do Vodního světa, kam se děti těšily nejvíce. Zde se vyřádily na různých vodních atrakcích. Po takovém výkonu dětem vyhládlo a tak následovala svačinka a poté další zábava v dřevěném hradu, kde děti prolézaly tunely. Den plný zážitků se velice vydařil a my se budeme těšit na další výlet.

Vychovatelky ŠD foto ve fotogalerii
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu