30.08.19 Příměstský tábor v ŠD - den pátý

Nastal poslední den našeho příměstského tábora a my se rozhodli zůstat v Duchcově. Navštívili jsme divadlo M, kde pro nás byl připraven program v podobě hraní pohádek a zpívání známých písniček. Děti si hraní pohádek vyzkoušely a byly nadšené. Zahrály si například v pohádce ,,O červené Karkulce“, nebo ,,O veliké řepě“. Poté bylo pro děti připravené posezení v divadelní zahrádce, kde ochutnaly domácí limonádu a posvačily.
Dále jsme se přesunuli do muzea, kde děti mohly vidět expozici historických kočárků a v cukrárně jsme se osvěžily zmrzlinou. Vydařený den jsme zakončili procházkou zámeckou zahradou.

Vychovatelky ŠD foto ve fotogalerii