30.09.19 Můj první gól

30. září 2019 dopoledne ožil duchcovský fotbalový stadion školními dětmi. Žáci našeho 1.stupně si v rámci projektu Škola v pohybu – Můj první gól podporovaného FAČR zašli vyzkoušet pohybové aktivity pod vedením zkušených trenérů a hráčů fotbalu. Na hrací ploše je čekala řada individuálních i skupinových disciplín, při nichž si každý mohl otestovat své schopnosti. Zároveň některé zařazené cvičební prvky a pomůcky se mohly stát inspirací pro pedagogy při činnostech v hodinách tělesné výchovy pro rozvoj všestranné pohybové průpravy dětí.
Pohyb na trávníku místo sezení v lavicích a k tomu malá odměna byli pro žáky jistě pěkným zážitkem.
Děkujeme členům fotbalového klubu Duchcov za zajímavé dopoledne.