01.10.19 Šesťáci na adapťáku - den 2.

Ahoj rodičové, to byl den! Dnes dopoledne jsme se snažili ve sportovních soutěžích získat další klíče k pokladu pevnosti Boyard. Šlo nám to dobře - hlavně proto, že jsme všichni spolu dobrý tým. Po poledním klidu jsme vyrazili na krátkou procházku a bylo nám v horské přírodě tak dobře, že jsme šli a šli... A z procházky byl výlet 15km! Večerře v nás jen zahučela. Učitelky si mysleli, že budeme unavení a ony budou mít klidný večer. No, nám stačila půl hodina a teď už spokojeně řádíme na diskotéce. I jednu svatbu jsme stihli!!! To byste rádi věděli, kdo je ženich a nevěsta, co? Tak zítra sledujte fotogalerii na webovkách Pešatky. Dobrou, jdeme tančit a vy jděte spát!