ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

03.10.19 Šesťáci na adapťáku - den 3.

Ahoj do Duchcova,
včera večer jsme řešili náročné úkoly v temné divočině, a tak se ozýváme až dnes. dopoledne jsme navštívili místní vlastivědné muzeum a továrnu na výrobu dřevěných hraček a vánočních ozdob. Ve výtvarné dílně jsme si mohli vyzkoušet výrobu jednoduché dřevěné hračky či dekorace. Maminky, máte se na co těšit! Odpledne bylo nutné zabojovat a získat další klíče od pevnosti Boyard. Moc se nám nedařilo, proto večer přišla na řadu telefonní budka a otec Fouras. Devět odvážných luštilo složité hádanky a překonávalo strach z neznámých, většinou chlupatých tvorů. Možná proto jsme ani tentokrát nebyli se získáváním klíčů příliš úspěšní. V noci tedy přišel na řadu průzkum okolí. Hledali jsme ukryté klíče v neznámých tekutinách, hmotách a jiných fujtablech. Do postelí nás zahnala zima a radost ze získaných klíčů. Už chybí je jeden! Dnes tedy INDICIE a poklad - tak nám držte palce.
Jo, a dost dobře tu vaří i snídaně v nás jen zahučí...
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu