30.10.19 Podzimní prázdniny v ŠD 29.10.2019

Dnešní podzimní prázdninový den jsme si vyjeli s družinou do plavecké haly v Teplicích. Děti se ráno sešly před družinou a po důkladné kontrole plavek a ručníků jsme vyrazili na zastávku MHD. Cesta autobusem utekla rychle a my jsme se tak mohli ocitnout v nově zrekonstruované plavecké hale. Čekala nás krásně teplá voda, spousta nových atrakcí v podobě nových skluzavek, proudů, bublinek a lanové prolézačky. Po plavání nás čekalo na recepci velké překvapení. Děti se mohly vyfotit s živým papouškem a podívat se na pár cviků, které papoušek hravě zvládl.
Pak už následoval přesun do nedalekého občerstvení, kde jsme doplnili energii a nabrali sílu na zpáteční cestu autobusem. Výlet jsme si krásně užili a těšíme se už na další den.

vychovatelky ŠD