03.11.19 Halloween v ŠD

Konec října a začátek listopadu se nesl v duchu Halloweenu. Povídali jsme si o jeho vzniku a jak se slaví. Děti malovaly obrázky, vyráběly netopýry a duchy. Po podzimních prázdninách jsme si uspořádali Halloweenskou party, která proběhla na naší školní zahradě. Převlékli jsme se do kostýmů a provedli strašidelné líčení na obličej. V přestrojení kostlivců, upírů či jiných strašidelných masek absolvovaly děti různé ůkoly, které pro ně byly připraveny. Nechyběla stezka lebek ani lovení pavouků.Akce se nám vydařila a dětičky z přípravné třídy, které navštěvují družinku si to s námi parádně užily. Na závěr jsme se odměnili malou sladkostí.

Vychovatelky ŠD

více foto v naší fotogalerii