ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

03.11.19 Halloween v ŠD

Konec října a začátek listopadu se nesl v duchu Halloweenu. Povídali jsme si o jeho vzniku a jak se slaví. Děti malovaly obrázky, vyráběly netopýry a duchy. Po podzimních prázdninách jsme si uspořádali Halloweenskou party, která proběhla na naší školní zahradě. Převlékli jsme se do kostýmů a provedli strašidelné líčení na obličej. V přestrojení kostlivců, upírů či jiných strašidelných masek absolvovaly děti různé ůkoly, které pro ně byly připraveny. Nechyběla stezka lebek ani lovení pavouků.Akce se nám vydařila a dětičky z přípravné třídy, které navštěvují družinku si to s námi parádně užily. Na závěr jsme se odměnili malou sladkostí.

Vychovatelky ŠD

více foto v naší fotogalerii




jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu