ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Zprávy ze školy

25.11.19 Dopravní hřiště

Čtvrťáci naší školy opět zamířili na dopravní hřiště v Mostě.
Paní instruktorka a pan správce nás pěkně přivítali a poté jsme se pustili do práce.
Děti se dověděly, jak se v dopravě správně chovat, aby se snížil počet dopravních nehod. Připomněly si dopravní značení, pravidla jízdy na kole a silničního provozu.
Po svačině se rozdělily na dvě skupiny. První parta psala jednoduchý testík a druhá parta si rozebrala kola a koloběžky a začala “jízda”. Děti se ocitly v modelové situaci na silnicích, křižovatkách, u železničních přejezdů a na kruhových objezdech.
Zkoušíme, trénujeme a učíme se správně jezdit a dodržovat pravidla. A přesto, že nám ne zcela všechno vychází na jedničku, nevzdáváme se. A to proto, že na jaře nás budou čekat zkoušky na získání průkazu cyklisty.
Už teď se těšíme!!!

Markéta Vítková
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu