29.11.19 Divadelní představení

Ve dnech 25. - 27. 11. jsme se oblékli do krásných šatů, košilí, kravat a to proto, protože jsme navštívili divadelní představení s názvem „O čertici Bertě“. Představení si pro naše žáky připravilo zdejší Divadlo M.
Pohádka s čerty žáky neuvěřitelně vtáhla do děje. Zapojili se nejen zpěvem, ale i společným čertovským strašením. Nakonec žáci herce za jejich skvělý výkon odměnili obrovským potleskem.
Všichni se moc těšíme na další kulturní akci, která nás zanedlouho čeká.

za třídní učitelky Petra Jindrová