03.12.19 Pohlazení časem adventním

Ve čtvrtek a pátek zamířily děti ze 4. tříd do DDM Sluníčko na výrobu adventního věnce a vánočního přání.
Advent je období čtyř neděl před vánočními svátky. Je to doba nejen radostného očekávání “Ježíška”, ale také doba zklidnění.
Při tvoření adventního věnce jsme si pěkně povídali, smáli se a měli dobrý pocit z toho, že se nám dílo daří. K dispozici jsme měli korpus, krepový papír, větvičky a různé ozdoby. V dnešní době stresů, techniky a zrychlení, je dobré na moment se zastavit a užít si čas se svými přáteli nebo rodinou.
Děkujeme DDM za příjemné dopoledne a budeme se těšit na další výukový program.

Za děti a kolegyně čtvrtých tříd
Markéta Vítková