13.12.19 Duchcovský skřivánek

Koncem měsíce prosince proběhlo na 1.stupni školní kolo pěvecké soutěže Duchcovský skřivánek.
Do poroty zasedly paní učitelky Jana Červenková a Jana Radlichová.
Našimi nejlepšími soutěžícími se stali tito žáci:

II. kategorie ( 1.-3.ročník)
1. Volešová Aneta z 2.B - bez postupu
( navštěvuje ZUŠ obor sólový zpěv)
2. Ficková Hana z 1.A - postup
3. Kamareithová Denisa z 1.B - postup

III. kategorie (4.-5.ročník)
1. Popková Nela z 5.A - postup
2. Klikarová Valentýna z 5.B - postup
3. Trübenekrová Eliška z 5.A a Černý Jakub ze 4.A

Gratuluji postupujícím žákům, ostatním žákům děkuji za účast a paní učitelkám za pěkné vedení našich talentů.
Přeji mnoho úspěchů v oblastním kole.
Miroslava Krátká