02.02.20 Okrskové kolo v přehazované

V pondělí 27.1.2020 se děti pátých tříd zúčastnily okrskového kola v přehazované smíšených družstev. Soutěž se konala na ZŠ za Chlumem v Bílině a zúčastnilo se jí pět škol. Naše děti bojovaly se žáky ZŠ A. Sochora Duchcov, ZŠ Lidická Bílina, ZŠ Za Chlumem Bílina a ZŠ Aléská Bílina. Vedly si výborně, bojovaly, nahrávaly si, perfektně spolupracovaly jako jeden tým, dokonce si vymyslely bojový pokřik :-). Ze soutěže si odvezly po těsné prohře se ZŠ Aléská Bílina krásné druhé místo a zajistily si tak postup do finále, které se uskuteční ve čtvrtek 6.2. v Teplicích. Věřím, že na tento úspěch naváží, ale především, že se zase ukáží jako super tým, který ctí zásady fair play.
Jana Fílová, učitelka TV.